X
Afganistan, relacje, Tadżykistan

Afganistan oczami Europejczyka – Pokaż nam świat w TVN24 BiS

6 października 2016 9

W telewizji czas antenowy jest bardzo napięty, bo każda minuta kosztuje krocie. W szczególności programy informacyjne na żywo moją to do siebie, że nie wiadomo tak do końca co się wydarzy za chwilę. Tego dnia było głośno o japońskim noblu za dokładny opis mechanizmu autofagii. Dlatego właśnie bardzo krótka rozmowa na żywo w TVN24 BiS w ramach cyklu spotkań z podróżnikami „Pokaż nam Świat”.

Łukasz Kocewiak w programie Pokaż nam Świat

Rozmawialiśmy o tym jak dostać się do Afganistanu i jak podróżować po tym jakże interesującym kraju. Poza tym opowiedziałem trochę o moim spojrzeniu na kulturę i realia panujące w rejonie Korytarza Wachańskiego. Oczywiście nie obeszło się bez dyskusji o najwyższej górze w afgańskim paśmie Hindukuszu. Zresztą co będę się rozpisywał. Sami zobaczcie. (-:,

Film waży około 70MB, więc polecam obejrzeć przez łącze stałe. Mniej ważąca wersja jest także do obejrzenia bezpośrednio ze strony TVN24 BiS (odnośnik do filmu). Wydaje mi się, że pomimo iż wywiad na żywo, to trema nie zjadła. Jak sądzicie?

Poczytaj na blogu więcej o wyprawie na Noszak w Afganistanie.

0

Jest 9 komentarzy

 • jak będę w Azji Centralnej, to MUSZĘ jechać w Wachan! Nie zauważyłem jakiejś nie wiadomo jakiej tremy 🙂

 • Mr_Szpak pisze:

  Szkoda że tak krótko, bo chętnie posłuchałbym więcej. Zarówno Afganistan (który widziałem z za rzeki granicznej z Tadżykistanu i plułem sobie w brodę że nie mogę tam się dostać) jak i góry wysokie (w tym wypadku Noszak) to tematy o których mogę słuchać godzinami.

 • Jaka trema? Super było, gratuluję występu! I życzę kolejnych – bo o ciekawych rzeczach mówisz, mnie zaciekawiłeś 🙂

 • No i gratulacje! Teraz nie obejrzę, bo właśnie – z transferem słabo. Ale wrzucam do pocketa na później

 • Teczki reklamowe Poznań pisze:

  Gratulacje 🙂

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *