Slajdowisko z wyprawy na Szczyt Lenina w Cafe 8 stóp

Z racji tego, że Patrycja pochodzi z Warszawy i ja sam większość swojego życia spędziłem w Warszawie oscylując między Palcem Bankowym, Placem Narutowicza i Placem Szembeka, postanowiliśmy zorganizować slajdowisko w stolicy.

Pokaz slajdów z wyprawy na Pik Lenina w Piwnicy pod Baranami w Krakowie spotkał się z dużym zainteresowaniem. Sala wręcz pękała w szwach a ożywiona dyskusja trwała jeszcze do późnego wieczora. Jednakże gro zainteresowanych z centralnej Polski nie mogło przybyć do grodu Kraka. Nie przyszła góra do… Krakowa, więc Kartka z Podróży przyszła do góry. Dzięki uprzejmości Oli i Pawła, którzy z pasją prowadzą Cafe 8 stóp, znaleźliśmy także miejsce na slajdowisko i w Warszawie.

Będę opowiadać wejściu na swój pierwszy siedmiotysięcznik, Szczyt Lenina, który znajduje się na pograniczu Kirgizji i Tadżykistanu. Natura tam wysoko między chmurami uczy pokory i pozwala zrozumieć wartość istnienia na ziemi, w społeczeństwie. O tym wszystkim postaram się opowiedzieć i podzielić się swoimi przeżyciami, doświadczeniami i spostrzeżeniami. Więc przyjeżdżaj zaraz, jeśliś jest na chodzie. Rzuć politykę, panny i ballady. Mam nadzieję, że spędzimy miły wieczór dyskutując do późnego wieczora o wyprawie a także i o sensie życia.

Kartka z Podróży razem z 8 stóp zaprasza Was na pokaz slajdów, który odbędzie się dnia 5 sierpnia w Cafe 8 stóp w Warszawie.

„Wyprawa na Szczyt Lenina”
Łukasz Kocewiak
Cafe 8 stóp, Ratuszowa 2, Warszawa
5 sierpnia, godzina 19:00

Więcej o wyprawie na blogu:

Relacja z wyprawy na Szczyt Lenina

Ludzie gór w obiektywie

Relacja z wyprawy na Pik Lenina (Epilog)

Więcej o slajdowisku:

Cafe 8 stóp: Imprezy – „Wyprawa na Szczyt Lenina”

Cafe 8 stóp – Facebook Event

Zapraszamy! (-:,

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *