Kiedy możesz zwrócić zakup?

Dokładamy wszelkich starań, żeby produkty w naszym sklepie były wyjątkowe i najwyższej jakości. Jeżeli jednak nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić. Pamiętaj proszę, że produkty elektroniczne (np. ebooki), wykonane lub drukowane na zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, poinformuj nas o tym poprzez przesłanie oświadczenia mailem lub przez formularz kontaktowy. Wystarczy, że wyślesz wiadomość przed upływem okresu odstąpienia od umowy.

Jak należy przygotować przesyłkę?

Jeżeli skorzystasz z prawa zwrotu produktu, bezpośrednie koszty zwrotu towaru zostaną poniesione przez Ciebie. Prosimy o dokładne zapakowanie zwracanego towaru, aby uniknąć uszkodzeń w transporcie. Musisz odesłać towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od momentu, w którym dostaliśmy informację o odstąpieniu od umowy.

W przypadku zwrotu produktu zdecydowanie zalecamy skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki. Nadaj paczkę na uzgodniony wcześniej adres. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeżeli towar został wykonany według Twojej specyfikacji. Dotyczy to także produktów drukowanych na zamówienie oraz pobranych dokumentów elektronicznych.

Jak zwrócimy pieniądze?

Do zwrotu środków użyjemy tych samych sposobów płatności, jakimi zostało zrealizowane zamówienie, chyba że ustaliliśmy inaczej. Zwrot ten nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub dostarczenia dowodu jego odesłania. Możemy dokonać potrącenia ze zwrotu utraty wartości dostarczonego towaru, jeśli strata jest wynikiem niepotrzebnego obchodzenia się z nim w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Czy możemy anulować zamówienie?

Zawsze możesz anulować zamówienie przed wysłaniem przesyłki. W przypadku produktów produkowanych na zamówienie, przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego. Informację o anulowaniu wyślij do nas w formie wiadomości mailowej zawierającej wszystkie szczegóły zamówienia. Mogą obowiązywać pewne ograniczenia, jeżeli towar został wykonany według Twojej specyfikacji lub jest spersonalizowany. Jeżeli Twoje zamówienie zostało już wysłane, masz prawo je odesłać zgodnie z naszą polityką zwrotów.

Czy masz jakieś pytania?

W przypadku pytań skontaktuj się z nami drogą mailową lub użyj formularza kontaktowego.