X

Lipiec 2012

Gruzja, relacje
Marszrutką przez Swanetię
31 lipca 2012 at 21:12 0
Drogi Czytelniku. Poniższy opis powstał w dużej mierze ponad rok temu tuż po mojej pierwszej wizycie z Gruzji. W tym roku pojechałem tam jeszcze raz i zastałem inny kraj. Warto podkreślić, że Gruzja bardzo szybko się rozwija i z roku na rok poprawiają się warunki turystyczne. W moim sercu jednak pozostanie obraz tej Gruzji, która mnie zauroczyła za pierwszym razem. Marszrutka-przez-Swanetie-8 (więcej…)
Czytaj więcej
ciekawostki, Malezja
Komedia pomyłek, czyli witajcie w Malezji
30 lipca 2012 at 13:17 0
Salamat datang! Witamy - krzyczą plakaty rozwieszone na terenie kampusu Limkokwing Univestity of Creative Technologies. Tu przez trzy tygodnie zgłębiam tajniki sukcesu jednego z Tygrysów Azjatyckich.
Petronas Towers

Petronas Towers

(więcej…)
Czytaj więcej
relacje, Ukraina
Lisowczycy – czyli Ukraina w siodle
27 lipca 2012 at 09:16 5
Na Ukrainę zawiodły mnie moje dwie namiętności: konie i folklor. Świat z perspektywy końskiego grzbietu jest po dwakroć piękniejszy - tak myślę. A widoki zapierają dech w piersiach, kiedy wąskimi ścieżkami pniemy się po zboczach dolin Dniestru, Zbrucza i Seretu. Bielone ściany kontrastują niebieskimi okiennicami. Ludzie pochyleni nad grządkami kabaczków unoszą głowy i pozdrawiają z daleka. Taka jest Ukraina. Kartka-z-Podrozy-Lisowczycy-001 (więcej…)
Czytaj więcej